banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   08:39:40
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانی
1397/1/20 دوشنبه

واکنش سازمان بهزیستی کشور در خصوص انتشار فیلمی با عنوان کتک زدن وحشیانه کودکان در یک آسایشگاه کودکان بی‌سرپرست در جنوب کشور

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان کتک زدن وحشیانه کودکان در یک آسایشگاه کودکان بی‌سرپرست در جنوب کشور، سازمان بهزیستی کشور با تکذیب این ویدیو توضیحاتی را ارائه کرد.

 
در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان کتک زدن وحشیانه کودکان در یک آسایشگاه کودکان بی‌سرپرست در جنوب کشور، سازمان بهزیستی کشور با تکذیب این ویدیو توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، اخیرا ویدیویی در فضای مجازی منتشر و در آن ادعا شد که فردی در جنوب کشور اقدام به شکنجه و کتک زدن کودکان بی‌سرپرست در یک آسایشگاه  کرده‌ است، انتشار این ویدئو آن هم در کانال تلگرامی «خبر فوری» واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت که اداره ‌کل روابط عمومی و  امور بین‌الملل در این باره توضیحاتی را داده است.
«سید مهدی میرشاه‌ولد» مدیرکل روابط عمومی و  امور بین‌الملل، با تاکید بر اینکه فیلم مذکور مربوط به کشور عزیزمان ایران نیست، اعلام کرد: بلافاصله بعد از انتشار این فیلم بررسی‌ها در این خصوص آغاز و مشخص شد که چنین فیلمی مربوط به ایران نبوده و هیچ ارتباطی با کودکان بی‌سرپرست ساکن در مراکز نگهداری در ایران ندارد.
مدیرکل روابط عمومی و  امور بین‌الملل با تاکید بر اینکه این فیلم مربوط به سال 2014 و در یک کشور عربی است و خلاف کنوانسیون حقوق کودک است.
وی در پایان یادآور شد: سازمان بهزیستی کشور با افرادی که بخواهند امنیت روانی جامعه را مخدوش کرده و با انتشار چنین تصاویری اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به زیر سوال ببرند از طریقی مجاری قانونی  برخورد خواهد کرد.
 

منبع خبر: روابط عمومی بهز یستی آذربایجان شرقی
.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 30541
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16956032 تعداد بازديد زيرپورتال: 35691 اين زيرپورتال امروز: 89 سایت در امروز: 10227 اين صفحه امروز: 60