banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   08:11:38
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/2/30 يكشنبهمدیرکل بهزیستی آذربایجان‌‌شرقی

نماز در اولویت برنامه های آموزشی فرزندان بهزیستی

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در جلسه شورای ستاد اقامه نماز بهزیستی استان آموزش نماز را از برنامه های فرهنگی دانست که در اولویت آموزشی فرزندان بهزیستی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در جلسه "شورای ستاد اقامه نماز بهزیستی استان" آموزش نماز را از برنامه های فرهنگی دانست که در اولویت آموزشی فرزندان بهزیستی قرار دارد.

محسن ارشد زاده با اشاره به اینکه بهزیستی در بحث نماز نه تنها در قبال کارکنان بلکه در قبال جامعه هدف نیز مسئول می باشیم ؛افزود:بهزیستی نسبت به آموزش مسائل مذهبی به ویژه نماز به فرزندان تحت تربیت و سرپرستی شبانه روزی خویش احساس مسئولیت می کند ودر راستای فراهم نمودن زیر ساختها در این زمینه تمام تلاش خویش را به کار گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت اقامه نماز جماعت در ادارات بهزیستی استان و مراکز زیر نظر ابراز داشت :هم اکنون در اداره کل بهزیستی استان و 9 واحد از ادارات شهرستانهای بهزیستی استان نماز جماعت دایر می باشد و بر پیگیری جهت اقامه این فرضیه دینی در ادارات سایر شهرستانها تاکید نمود

منبع خبر: روابط عمومی بهز یستی آذربایجان شرقی
.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 30518
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16955233 تعداد بازديد زيرپورتال: 35657 اين زيرپورتال امروز: 67 سایت در امروز: 9428 اين صفحه امروز: 37