banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   08:28:31
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/2/24 دوشنبهمدیرکل بهزیستی آذربایجان‌‌شرقی

استفاده از تمام ظرفیتها برای بهبود فعالیتها

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در اولین کارگروه توسط مدیریت بهزیستی استاندر سال 97 استفاده از تمام ظرفیتها جهت بهبود فعالیتها را از اهم فعالیتهای بهزیستی استان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیر کل بهزیستی استان در" اولین کارگروه توسط مدیریت بهزیستی استان"در سال 97 استفاده از تمام ظرفیتها جهت بهبود فعالیتها را از اهم فعالیتهای بهزیستی استان عنوان کرد.

ارشد زاده در این جلسه که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه استان با بیان اهمیت برون داد عملکرد و رضایت ارباب رجوع ،از کتاب "حق مردم" از منظر حقوق شهروندی در نظام اداری ویژه کارکنان دولت که توسط اداره کل بهزیستی استان تالیف شده است رونمایی کرد.

وی با بیان استفاده از تمام ابزار و امکانات جهت ایجاد آرامش برای مددجویان افزود:در این کتاب الگوهای کاربری برای کارکنان دولت با رویکرد ارتقاءرضایت شهروندان و رعایت حقوق شهروندی در ادارات دولتی و مراکز غیر دولتی تابعه دولت ارائه شده است.

منبع خبر: روابط عمومی بهز یستی آذربایجان شرقی
.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 30536
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16955714 تعداد بازديد زيرپورتال: 35683 اين زيرپورتال امروز: 86 سایت در امروز: 9909 اين صفحه امروز: 55