منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرین اخبار:
آر.اس.اس
اخبار
اخبار استانی
اخبار شهرستانی
اطلاعیه ها
انتشارات
انتصابات
بازديدها
بنر
بهزیستی در رسانه
پیوندها
تبلیغات
تصوير ها
جستجو
خدمات
دسترسی ها
زمان ديجيتال سرور
عکس
فیلم
لینک های مربوط
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
مناقصات و مزایدات
منو
منو
نظر سنجی
وب سايت ها
ورود
اخبار استانی
1397/2/19 چهارشنبهمدیرکل بهزیستی آذربایجان‌‌شرقی

توانمندسازی دانش آموزان با طرح مشارکت اجتماعی

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیرکل بهزیستی استان در مراسم اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی که به همت بهزیستی شهرستان تبریز برگزار شد؛ هدف از اجرای این طرح را توانمندسازی دانش آموزان در معرض آسیب و آسیب پذیر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی آذربایجان شرقی ،مدیرکل بهزیستی استان در مراسم اختتامیه" طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی "که به همت بهزیستی شهرستان تبریز برگزار شد؛ هدف از اجرای این طرح را توانمندسازی دانش آموزان در معرض آسیب و آسیب پذیر عنوان کرد.

محسن ارشدزاده با اشاره به اجرای طرح مذکور با همکاری بین بخشی 9 ارگان از جمله آموزش و پرورش ،بهزیستی و دادگستری گفت :این طرح به صورت پایلوت 5ساله در شهر تبریز اجرا می شود که در قالب این طرح 20 درصد دانش آموزان تحت پوشش قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه توسعه انسانی ،محور توسعه هر جامعه می باشد ؛ابراز داشت :برای توسعه یافتگی جامعه باید از دانش آموزان در مقابل آسیبهای اجتماعی و تهدیدها و مخاطرات موجود محافظت نماییم.

ارشدزاده با بیان کسب رتبه نخست توسط آذربایجان شرقی در اجرای طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان اظهار داشت :پس از اتمام طرح ارزیابی های لازم انجام خواهد شد و در صورت کسب نتایج مطلوب تمام دانش آموزان استان و کشور تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.

منبع خبر: روابط عمومی بهز یستی آذربایجان شرقی
.
نسخه قابل چاپ